randka
fot. pixabay.com

Kto z nas nie ma znajomych, którzy nie próbowali swoich sił na portalu randkowym? Chyba większość z nas, miała kiedyś na swoim telefonie zainstalowaną aplikację randkową.

Z czego wynika sukces aplikacji randkowych? Na co warto zwrócić uwagę, a czego unikać? Czy aplikacje randkowe są w 100% bezpieczne? O tym już w dzisiejszym artykule.

Masz wrażenie, że czas znacznie szybciej płynie? Wracając z pracy, nie masz już siły pójść na imprezę, albo po prostu nie masz na to czasu. Jak to zmienić? Jak poznać kogoś wartościowego, nie mając nawet na to czasu?

Portale randkowe

W Internecie dostępnych jest wiele portali randkowych, które umożliwiają nam poznanie nowych osób, nie wychodząc z domu. Co trzeba zrobić? Pierwszym krokiem, jaki musimy zrobić to znalezienie odpowiedniego portalu randkowego. Z racji tego, że jest ich w sieci mnóstwo nie sprawi Ci to większego problemu. Możesz zdecydować się na portal np. Tinder, Badoo, Sympatia.pl czy inne.

Czym się sugerować przy wyborze portalu

Jest tak dużo portali randkowych w sieci, że nie możesz się zdecydować. Nic dziwnego. Jeśli pierwszy raz korzystasz z takiego portalu, nie wiesz nawet na co warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim wybierz portal, który posiada największą ilość zarejestrowanych użytkowników. W ten sposób zwiększysz swoje szanse, na poznanie kogoś kto Cię zainteresuje swoją osobą. W drugiej kolejności sprawdź interfejs danego portalu. Nie ma nic gorszego, jak regularne korzystanie ze strony internetowej, które nie jest dla nas zrozumiała. Choć wydaje się to błahą sprawą, to jednak bywa to kluczowy problem dla użytkowników.

Aplikacja randkowa

Bardzo istotnym elementem każdego portalu randkowego, jest fakt posiadania mobilnej wersji na telefon. Nie zawsze mamy chęć i możliwość spędzania całego wieczoru przed komputerem. Dlatego przydatna staje się wtedy aplikacja mobilna, którą możemy zainstalować na swoim smartfonie. Niestety nie wszystkie portale randkowe posiadają mobilną wersję aplikacji. Dlatego ważne jest, by przed pierwszą rejestracją swojego konta, upewnić się czy mamy możliwość pobrania aplikacji na telefon.

Portale randkowe są darmowe

Nie można pominąć kosztów dodatkowych. Na pozór wszystkie portale randkowe są darmowe. Na pozór, ponieważ zawsze jest jakieś „ale”. W tym przypadku, gdy zarejestrujemy się na danym portalu, może okazać się, że przy darmowym koncie, dostaniemy limit wysyłanych wiadomości do innych użytkowników. Aby nie wpaść w pułapkę i nie musieć później usuwać konta, warto przeczytać regulamin danego portalu. Ważne, aby doczytać co oferuje nam aplikacja przy koncie darmowym, a za co konkretnie musimy dopłacić. Czasami zdarza się, że dodatkowe opłaty nie są wysokie, a może nam to ułatwić znalezienie naszej drugiej połówki.

Zanim zdecydujesz się na założenie konta, na portalu randkowym, zrób mały research. Dokonaj wyboru świadomie i rozsądnie. Nie ma sensu rejestrować konta na wielu portalach, ponieważ do żadnej nowej znajomości nie przyłożysz wtedy wystarczająco serca i uwagi. Postaraj się być sobą podczas poznawania kolejnych nowych osób. Nie oszukuj i nie kłam. Traktuj swojego odbiorcę tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Tylko dzięki takiemu podejściu możesz odnieść upragniony sukces i poznać wartościową osobę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here