tinder
fot. pixabay.com

Tinder – aplikacja randkowa

Tinder jest to jedna z wielu aplikacji randkowych dostępna w Internecie, jednak ciesząca się niezwykłą popularnością wśród ludzi na całym świecie. Do tej pory zgromadziła aż ponad 50 milionów ludzi. A każdego dnia w aplikacji loguje się średnio 10 milionów osób. Co wpływa pozytywnie na ocenę wśród użytkowników.

Coraz więcej osób rejestruje tam swoje konto w poszukiwaniu drugiej połówki lub po prostu licząc na spontaniczną znajomość. Z czasem może przerodzić się w coś znacznie poważniejszego. Jednak sporo osób utrzymuje tam konto w formie zwykłego portalu społecznościowego. Dzięki temu chce poszerzyć grono swoich znajomych i móc bez zobowiązań spotykać się i rozmawiać z nowo poznanymi osobami.

Cały odbiór aplikacji randkowej czy to Tindera czy innego portalu zależy głównie od nastawienia użytkowników. Nikt nie neguje, że na portalu randkowym nie można poznać miłości swojego życia lub nie przeżyje się namiętnego romansu bez zobowiązań. To wszystko jest zależne od preferencji i wymagań osób posiadających tam konto.

Tinder – profil użytkownika

Tinder jak klasycznie każdy portal opiewa się na ocenie zdjęcia profilowego użytkownika. Od tego czy osoba po przeciwnej stronie nas również zaakceptuje zależy powodzenie całego „sparowania” dwóch osób ze sobą. Należy również uzupełnić dane informacyjne o nas oraz wpisać ramy czasowe jaki wiek osób nas najbardziej interesuje. Pod zdjęciem drugiej osoby możemy zauważyć, krótki opis charakterystyki plus osobista maksyma indywidualnej osoby. Dlatego warto na swoim profilu uczynić to samo. Na pewno wpłynie to pozytywnie na ocenę naszego profilu przez osoby trzecie.

Dodatkowo możemy kogoś zainteresować ciekawym, interesującym opisem naszej osoby. Warto wspomnieć że aplikacja Tinder jest aplikacją darmową, jednak dla osób bardzo aktywnych, którzy pragną szybko poznać kogoś nowego warto przemyśleć zakup konta Tinder plus. Jest to niewielka miesięczna opłata, która jednak promuje nasz profil na pierwszym miejscu w notowaniu. Profil nasz wtedy pojawi się najczęściej wśród osób przebywających blisko nas.

Tinder plus

Dodatkowo w momencie zakupu konta Plus, znika nam blokada lokalizacji. Możemy szukać nowych osób na całym świecie a nie ograniczać się tylko do kilku kilometrów wokół nas. Nie zapominajmy również o wersji Tinder Gold. Jest to również odpłatna wersja Tindera podobna do Tinder Plus jednak daje nam ona trochę więcej bonusów w cenie. Dostajemy nielimitowane Super Like, a także raz w miesiącu nasz profil przez 30 minut staje się najbardziej popularnym profilem w rejonie.

Gdyby tego było nam mało, mamy możliwość obserwowania kto nas polubił na portalu. Czego oczywiście nie ma w wersji darmowej. To jeszcze nie wszystko. Mając zakupioną wersję Gold dostajemy tzw. drugą szansę, czyli możemy zmienić decyzję co do wyboru danej osoby. Jeśli damy komuś unlike, możemy tą decyzję cofnąć i jednak dać jej serduszko, oczekując na szybkie sparowanie. Największy plus jednak tej aplikacji randkowej pozostaje fakt, iż aplikacja posiada wersję mobilną na telefon, czego niestety nie posiadają wszystkie portale randkowe.

Jest to wielka dogodność, ponieważ cały czas pozostajemy w bliskim kontakcie ze sparowanymi z nami osobami. Wiadomości przychodzą na telefon jak zwykłe smsy, dzięki czemu aplikacja naprawdę jest prosta w obsłudze i wygodna. Warto samemu założyć konto i przekonać się, która wersja nam najbardziej odpowiada. Niektórzy nie będą chcieli płacić miesięcznego abonamentu za korzystanie z aplikacji, a inni uznają, że darmowe konto nie spełnia ich oczekiwań. Wszystko jest zależne od tego czego tak naprawdę oczekujemy od portalu. Ważne jest także to na co liczymy i jakie mamy środki finansowe na przekazanie do aplikacji.

Ocena aplikacji Tinder

Aby ocenić aplikację warto wyrobić sobie własną ocenę. Na podstawie doświadczeń, które sami przeżyliśmy. Brak czasu i natłok obowiązków sprawiają, że coraz więcej ludzi preferuje założenie konta na portalu randkowym. Tam poszukuje swojej drugiej połówki, mamy coraz większe szanse na powodzenie naszej misji poznawczej na portalu Tinder.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here