Czym się kierować podczas zakupu lajków na Instagramie

Założenie konta na Instagramie jest bardzo proste. Wszystkie czynności podczas rejestracji są prowadzone krok po kroku i ułożone w logiczną całość. Wraz z rejestracją konta powinno mieć się przemyślaną koncepcję, jakiemu celowi ma ono służyć. Jeśli konto na Instagramie ma jedynie spełniać rolę rozrywkową i być wypełniaczem wolnego czasu w podróży do szkoły czy pracy, po zarejestrowaniu można już swobodnie „podglądać” innych użytkowników i udostępniać posty lub relacje.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku profilu mającego spełniać rolę narzędzia marketingowego w promocji marki osobistej, firmowej czy produktowej. W tym przypadku każdy użytkownik konta promocyjnego, musi wykonać sporo pracy, poświęcając jej dużo czasu. W różnego rodzaju biznesach popularne i zarazem bardzo prawdziwe jest powiedzenie: „czas to pieniądz”. Im więcej wykorzysta się możliwości w szybszej i mniej absorbującej czasowo akcji promocyjnej tym więcej będzie można zyskać na innych płaszczyznach funkcjonowania.

Jak ułatwić promowanie konta na Instagramie?

Każde nowo zarejestrowane konto promocyjne na Instagramie wymaga dużego zaangażowania ze strony jego posiadacza. Można sobie to w dużym stopniu ułatwić i uprościć. O popularności i pozycji konta w sieci świadczy ilość reakcji innych użytkowników pozostawionych pod promowanym kontem oraz pod zamieszczanymi postami. Zdobywanie tych reakcji jest sporym wyzwaniem dla każdego.

W sieci internetowej działa dużo firm oferujących obsługę kont połączoną z możliwością kupna pakietów reakcji. Jedną z dobrze rozpoznawalnych firm oferujących tego typu usługi jest serwis polskielajki.pl. W ramach oferty tej strony, każdy ma możliwość wybrać i zakupić pakiet interesujących go reakcji. Mogą to być polubienia czyli typowe lajki wraz z followersami, komentarze itp.

Na co zwrócić uwagę kupując pakiety lajków?

Jest kilka podstawowych czynników bardzo istotnych podczas kupna pakietów Instagram likes. Można je ująć w kilka podstawowych punktów.

1. Dobór lajków dopasowanych językowo.

Jeśli promocja konta ma docierać do polskich użytkowników, pakiet lajków powinien pochodzić od takiej grupy użytkowników. Jeśli konto ma być promowane poza granicami kraju najlepszym wyborem będą lajki od użytkowników posługującym się językiem angielskim, ze względu na jego uniwersalność. Można również dopasować język użytkowników do kraju w którym ma być prowadzona akcja promocyjna np. język niemiecki, hiszpański, francuski itp.

2. Lajki od aktywnych użytkowników.

Wiele firm oferujących tego rodzaju pakiety, zawiera w nich reakcje pochodzące z kont azjatyckich użytkowników. Co bardziej dociekliwe osoby mogą to bardzo łatwo wychwycić i banować takie konta czy zamieszczane na nich posty.

3. Lajki połączone z obserwacjami.

Teraz to już nie nowość, a standardowa oferta wielu serwisów. Jest to bardzo dobre połączenie dwóch celów w jednym pakiecie. Nic bardziej nie wspomoże budowanie pozycji konta niż „serduszko” wraz z konkretnym obserwującym. Dzięki takiemu manewrowi bardzo uwiarygadnia się konto i jego coraz większy zasięg.

4. Częstotliwość lajków.

Bardzo często ten ważny aspekt jest pomijany. Zbyt duża ilość reakcji w bardzo krótkim odcinku czasowym wzbudza nieufność wielu osób i odstrasza ich od takiego konta słusznie zakładając, że reakcje zostały zakupione. Algorytmy Instagram nieprzychylnie podchodzą do tego typu sytuacji i mogą zablokować konto na określony czas. Świeżo założone konta mają zgodnie z regulaminem, pewne ograniczenia w pierwszym okresie funkcjonowania konta w odniesieniu do liczby reakcji własnych jak i innych użytkowników

5. Targetowanie lajków

Solidne serwisy proponujące kupno pakietów reakcji, mają w swojej ofercie także specjalne pakiety, które można wybrać kierując się wiekiem, płcią miejscem zamieszkania itp. Jest to bardzo ważny i często bagatelizowany czynnik zwłaszcza przez niedoświadczonych użytkowników Instagrama, a ma on bardzo duży wpływ na powodzenie promocji.

Dlaczego warto wybrać serwis Polskielajki.pl?

Decydując się na zakup pakietów reakcji należy to bardzo dobrze przemyśleć i spośród oferty wielu firm wybrać najlepszy wariant. Wspomniane już serwis polskielajki.pl jest bardzo dobrym wyborem i spełnia 5 wymienionych aspektów związanych z zakupem lajków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here