Domki w Dziwnówku – wakacyjna wioska inna niż wszystkie

0
670

Nie trzeba jechać na drugi koniec świata, aby należycie wypocząć w odmiennych warunkach środowiskowych. Okresowa zmiana otoczenia połączona z relaksem jest szczególnie rekomendowana osobom zapracowanym. Zapobiega wypaleniu, a także stanom depresyjnym. Pozwala naładować się pozytywną energią. Destynacja nie może być jednak przypadkowa. Urlop ma być udany. Warto więc dowiedzieć się, na co można liczyć w konkretnej okolicy. Czym wyróżnia się Dziwnówek?

Optymalna lokalizacja

Niektóre miejsca położone są paradoksalnie za blisko morza. Gwar, hałas imprezowych plażowiczów może wówczas przeszkadzać podczas noclegów. Jeszcze gorzej, kiedy do brzegu trzeba maszerować więcej niż kilkanaście minut. Najlepiej, gdy od miejsca zakwaterowania do plaży jest około kilometra. Na stronie https://www.summerland.pl/ znajdziemy informację, że domki oddalone są od morza o około 900m. To optymalny dystans. Spokój i relaksującą atmosferę potęguje także najbliższe otoczenie wakacyjnej osady. Drzewa, wysoka trawa. Niemal dzika przyroda pozwala na całkowitą odnowę duchową.

Komfortowe warunki

Domki nad morzem kojarzą się raczej z pewną surowością, niemal spartańskimi warunkami. Tymczasem budynki w Dziwnówku prezentują naprawdę wysoki hotelowy standard. Wnętrza zostały zaprojektowane z dbałością o detale, w oparciu o zasady feng shui. To gwarantuje wygodę i pozwala na zdrowy głęboki sen po całodziennych aktywnościach. Tych do dyspozycji jest cały wachlarz. Każdy znajdzie coś dopasowanego do swojej kondycji. Jedni wybiorą nordic walking, inni rower, jeszcze inni pograją w tenisa lub siatkówkę z sąsiadami.

Integracja i swobodna atmosfera

Wakacyjna wioska w Dziwnówku zaprojektowana jest bowiem tak, aby zachęcić ludzi do zacieśniania znajomości. To miła odmiana, kiedy wyjeżdża się z blokowiska, na którym człowiek czuje się anonimowo. Dzieciaki mogą bawić się wspólnie, a dorośli prowadzić interesujące rozmowy przy grillu. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by wybrać się do pobliskich lokali gastronomicznych. Są one usytuowane w odległości zaledwie pół kilometra od domków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here