Najlepsze telewizory LG

Myślisz o zakupie nowego telewizora do domu? Rozważ modele LG! Producent proponuje innowacyjne sprzęty w atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz cieszyć się najlepszą jakością obrazu, nie czekaj! Sprawdź, czym się kierować, by przez długi czas być zadowolonym z zakupu.

Dobry telewizor – jaki kupić?

Przeglądając modele z oferty LG, szybko się zorientujesz, że jest w czym wybierać! Możesz zdecydować się na urządzenia z różnych półek cenowych. Co decyduje o tym, ile zapłacisz za telewizor? Przede wszystkim matryca! Najwięcej jest na rynku modeli LED – jednak i one różnią się konstrukcją. Producenci wychodzili bowiem naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którym zależało na jak najlepszym obrazie. Sprawdź zwłaszcza tzw. Full Array LED. W tego typu modelach diody podświetlające matrycę znajdują się za całą powierzchnią ekranu – można więc osiągnąć bardzo dobry kontrast i nasycone kolory.

Krokiem dalej są telewizory NanoCell. To odpowiedź LG na technologię QLED Samsunga. Wykorzystanie nanokryształów pozwala osiągnąć czyste, żywe kolory.

Nie chcesz iść na kompromisy? Wybierz model OLED! W tym telewizorze matryca składa się z samoświecących się pikseli, nie potrzebuje dodatkowego podświetlenia. Oznacza to, że uzyskasz perfekcyjny kontrast, w tym głęboką, nieprzeniknioną czerń. Dużą zaletą modeli OLED są również doskonałe kąty widzenia. Zobaczysz dokładnie wszystko, co dzieje się na ekranie, nawet wtedy, gdy nie będziesz siedzieć dokładnie na wprost odbiornika.

Na cenę telewizora wpływa również w dużej mierze wielkość przekątnej. Im większy sprzęt, tym więcej za niego zapłacisz. Może się jednak okazać, że mniejszy OLED będzie droższy niż większy NanoCell.

Jakie inne parametry mają znaczenie przy zakupie nowego telewizora? Patrząc na specyfikację techniczną, przyjrzyj się:

  • procesorowi;
  • technologiom optymalizacji obrazu i dźwięku,
  • łatwemu sterowaniu;
  • systemowi smart TV;
  • liczbie i rodzajom złączy;
  • rozdzielczości ekranu;
  • atrakcyjnemu designowi.

Polecane telewizory LG – zobacz, który sprzęt kupić do salonu!

Który telewizor LG kupić do salonu? Zobacz listę świetnie ocenianych propozycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących!

  • LG OLED65C31LA – 65-calowy model OLED, za który zapłacisz ok. 7500 zł. Mocny procesor α9 AI 4K Gen6 dzięki wsparciu sztucznej inteligencji zapewni niezwykłe wrażenia wizualne i dźwiękowe. Z kolei Brightness Booster podbije jasność, żebyś dokładnie widział to, co dzieje się na ekranie – nawet w scenach kręconych nocą! Dużym atutem telewizorów LG jest ich system – webOS, dzięki któremu możesz urządzeniem sterować również głosowo. Użytkownicy chwalą go również za estetykę i intuicyjną obsługę. Graczom z kolei przypadnie do gustu funkcja Optymalizator gier – dostosujesz ustawienia urządzenia tak, by czerpać największą przyjemność z prowadzenia rozgrywek.
  • LG 55QNED813RE – 55-calowy LG QNED, który dobrze sprawdzi się w średniej wielkości salonie. Kosztuje mniej niż 3000 zł. QNED to połączenie Quantum Dot i NanoCell – możesz więc liczyć na zapierające dech w piersiach kolory! Wydajny procesor α7 Gen6 AI cały czas analizuje wyświetlane treści, by na bieżąco je optymalizować. Pozwala również na skalowanie prezentowanych ujęć do jakości zbliżonej do 4K. Sprzęt ma specjalne tryby dla graczy i kinomanów. Ci drudzy, dzięki FILMMAKER MODE, mogą oglądać film dokładnie tak, jak przewidzieli to jego twórcy – bez wygładzenia ekranu.
  • LG 65NANO763QA – 65-calowy NanoCell za mniej niż 3000 zł to prawdziwa okazja! Spodobają ci się czyste, nasycone kolory oraz zdefiniowana czerń – to zasługa funkcji Nano Black. Procesor α5 Gen5 AI wykorzystuje algorytmy głębokiego uczenia się, by optymalizować treści wyświetlane na ekranie. Tutaj również skorzystasz z rozwiązań dla graczy i kinomanów. Technologia HLG analizuje parametry telewizora i wyświetlanego obrazu, by odpowiednio dobrać jakość HDR.

Chcesz poznać więcej możliwości? Sprawdź wszystkie telewizory LG w sklepie MediaMarkt!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here