Bank Pekao i jego oferta

Bank Pekao ma w swojej ofercie szereg opcji finansowych. zaczynając od pożyczek, a kończąc na ubezpieczeniach. Bez względu czy jesteś klientem indywidualnym, czy przedsiębiorcą, znajdziesz coś dla siebie.

Oferta banku Pekao

Oferta banku Pekao wygląda następująco:

– pożyczki gotówkowe
– kredyt na mieszkanie lub dom
– oszczędzanie i inwestowanie
– ubezpieczenia
– bankowość elektroniczna
– biuro maklerskie

W ofercie banku Pekao są opcje dla klientów indywidualnych, jak i firm zarówno tych dużych, jak i średnich i małych. Klient indywidualny może liczyć na pożyczkę gotówkową oraz kredyt na własny dom lub mieszkanie. Jeśli jest zainteresowany oszczędzaniem, a także inwestowaniem może skorzystać z takiej oferty. Dla żądnych pomnażania majątku bank poleca biuro maklerskie i założenie tam konta w celu inwestycji na giełdzie. Dla przedsiębiorców i mikro firm bank ma do zaoferowania pomoc przy zakładaniu firmy, zapewnienie finansowania, płatności i rozliczenia oraz konto Przekorzystne Biznes. Oferta banku Pekao ma także finansowanie i pomoc dla małych i średnich firm. Bieżąca obsługa, terminal płatniczy, finansowanie działalności, finansowanie preferencyjne, finansowanie handlu oraz produkty skarbowe. Korporacje również mają bogatą ofertę ze strony banku. Począwszy od zarządzania finansami po finansowanie działalności handlu i wsparcie eksportu oraz importu. W ofercie Biura Maklerskiego mamy takie produkty jak:

– aktualności i informacje z rynku
– aktywne inwestowanie
– gotowe rozwiązania inwestycyjne
– inwestowanie online.

Na produkty finansowe banku Pekao składają się:

– pożyczki gotówkowe na spłatę innych pożyczek lub na dowolny cel. Jest również limit w koncie, eko pożyczka oraz kredyt studencki
– kredyt hipoteczny na takie działalności jak zakup domu lub mieszkania, na budowę, na remont a także na eko dom.

Szeroki wachlarz posiada oferta ubezpieczenia. W jej skład wchodzą:

– ubezpieczenie PZU w oddziałach banku
– ubezpieczenie do kont i kart kredytowych
– ubezpieczenia do pożyczek i kredytów
– ubezpieczenia online
– ubezpieczenia komunikacyjne

Kredyty gotówkowe w Pekao

Przyjrzyjmy się ofercie banku takiej jak pożyczka gotówkowa. W ofercie mamy kredyt z 0% prowizją banku. Środki możemy przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, możliwość spłaty rat nawet do 8 lat, co wiąże się z niższymi ratami miesięcznymi. Podpisując umowę pieniądze otrzymamy w ten sam dzień. Oprocentowanie kredytu to 10.49%, a RRSO 10.99%. W ofercie jest także pożyczka z odłożonym startem spłacania kredytu. Spłatę możemy zacząć po 3 miesiącach. Pożyczka jest możliwa do kwoty 200 tysięcy złotych. Bardzo ciekawą opcją jest czas spłaty kredytu. Mamy do dyspozycji 10 lat. Obniżamy w ten sposób ratę miesięczną. Jeśli posiadamy już konto w banku Pekao całą operację możemy dokonać zdalnie bez wychodzenia z domu.

Produkty finansowe banku Pekao to również limit w koncie. Plusem jest to, że zawsze mamy pod ręką dodatkowe środki bez zaciągania kredytu i spraw formalnych. Limit kwoty ustalany jest indywidualnie z klientem. Odsetki pobierane są automatycznie i to powoduje, iż nie musimy się martwić terminem spłaty. Ciekawą opcją jest eko pożyczka. Kwota, jaką możemy zaciągnąć to od 5-70 tysięcy złotych. Warunkiem jest przeznaczenie 75% sumy na cele ekologiczne. Nie musisz mieć konta w banku, pożyczka udzielana jest przy 0% prowizji i spłata ratalna może być rozciągnięta do 10 lat.

Produkty finansowe dla studentów w Pekao

Dla studentów również jest przygotowana oferta banku Pekao. Jest ona naprawdę dobrze skonstruowana z myślą o studentach i doktorantach. Kredyt taki wypłacany jest maksymalnie przez okres 6 lat studiów i 4 lat studiów doktoranckich. Są to miesięczne transze gotówkowe wypłacane przez 10 miesięcy każdego roku. Okres przerwy w nauce jest wolnym od wypłacania pieniędzy.

Przyjrzyjmy się ofercie kredytów hipotecznych w banku Pekao. Niski wkład finansowy jest zaletą tejże oferty. Wybieramy stałą lub zmienną stopę procentową, Pieniądze możemy wykorzystać na zakup domu lub mieszkania oraz działki budowlanej, domku letniskowego czy garażu. Możemy również wykupić mieszkanie komunalne lub zakładowe, a także spłacić kredyt zaciągnięty w innym banku. Mamy 3 opcje takich kredytów hipotecznych:

– kredyt hipoteczny z ubezpieczeniem spłaty kredytu
– kredyt hipoteczny bez ubezpieczenia
– kredyt hipoteczny z karta dużej rodziny

Bankier.pl to miejsce, gdzie dowiemy się wszystkiego o banku Pekao: https://www.bankier.pl/smart/wizytowka/bank-pekao. Przeczytamy o historii banku, a także jakie posiada produkty w swoje ofercie. Poznamy strategię tej instytucji oraz istniejące oddziały w Polsce. Dowiemy się jak wygląda logowanie do systemu bankowego, jak możemy dokonać przelewów i płatności. W razie wątpliwości lub chęci skonsultowania się z pracownikiem banku znajdziemy również kontakt do banku Pekao.

Bank Pekao posiada bogatą ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mniejszych i większych firm oraz przedsiębiorców. Korporacje także mogą liczyć na kompleksową pomoc w finansowaniu działalności. Produkty finansowe banku Pekao są dostosowane dla każdego klienta. Warto jest więc odwiedzić oddział najbliższej placówki banku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here