W jakich miejscach kupić suknię ślubną w Warszawie

Warszawa to bez wątpienia krajowa stolica mody, gdzie nie brakuje dużych centrów handlowych i znanych butików. Narzekać nie mogą też przyszłe żony, które zamierzają kupić tutaj suknię ślubną. Można ją wyszukać na niemal każdej głównej ulicy Warszawy. Nie wszystkie z nich będą jednak dostępne w samym centrum miasta. Wiele ciekawych miejsc da się znaleźć również na obrzeżach. Gdzie można znaleźć ładną suknię ślubną w Warszawie?

Ciekawe miejsca w centrum miasta

Najładniejsze salony z sukniami znajdują się zazwyczaj w okolicy centrum. To idealna opcja dla panny młodej, która nie ma żadnych ograniczeń finansowych i liczy się dla niej tylko jakość. Dużą zaletą takich miejsc jest szycie sukien na zamówienie. Krawcowa po szybkim przymierzeniu idealnie dopasuje wszystkie wymiary. Trzeba wtedy pamiętać, żeby zamówić taką suknię z wyprzedzeniem, bo okres oczekiwania wynosi czasami nawet 6 tygodni. Nie należy jednak robić tego na pół roku do przodu, bo panna młoda może zyskać lub stracić na wadze.

W centrum można znaleźć suknie najlepszych projektantów na świecie. W salonach pojawiają się dzieła Julie Vino albo Lili Hod. Dobrą opinią cieszą się suknie marki Lanesta, gdzie szczegóły dojazdu do salonu można znaleźć na stronie https://www.lanesta.eu/kontakt/nasze-salony/salon-warszawa. Są one oparte o najnowsze trendy mody, choć dla projektantów liczy się również wygoda. Suknie oparte są o unikalne tkaniny i wzory, zdobione haftami i brokatem.

Budżetowe salony na obrzeżach

Nie wszystkie panny młode stać na najdroższe suknie z centrum. Ładne salony i butiki można na szczęście znaleźć także na obrzeżach Warszawy. Również tutaj suknie szyje się na zamówienie, gdzie starannie dobiera się każdy rozmiar. Wyróżnić należy takie salony jak Lady Bride albo Dama Couture. Dają one gwarancję, że suknia nie będzie się rozpruwała, co jest zagrożeniem przy niesprawdzonym towarze z zagranicy. Należy uważać na podejrzane sklepy na obrzeżach, gdzie towar nie jest zbyt ładny i szybko szarzeje. Lepiej skorzystać z usług miłych pań z uznanych salonów, co zapewni idealny dobór wymarzonej sukni na ślub. Ma się wtedy gwarancję, że wypadnie ona świetnie na weselnych zdjęciach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here